06035J2R2BBTTR
מק"ט מוצר של DigiKey
478-2814-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-2814-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-2814-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06035J2R2BBTTR
תיאור
CAP THIN FILM 2.2PF 50V 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 pF קבלי ציפוי דק 50 V 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
06035J2R2BBTTR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מאפיינים
RF, גורם Q גבוה, הפסד נמוך
קיבוליות
2.2 pF
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.032‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.81‏ מ"מ)
טולרנס
±0.1pF