0603YC104J4T4A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAM15AR71C104JMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KAM15AR71C104JMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KAM15AR71C104JMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603YC104J4T4A
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%