08053C225K4Z2A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה X7R 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 08053C225K4Z2A דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | מאפיינים סיומת רכה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | יישומים |
קיבוליות | סוג ההרכבה |
טולרנס ±10% | מארז / תיבה 0805 (2012 מטרי) |