08053C225K4Z2A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAF21KR71E225KUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KAF21KR71E225KUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KAF21KR71E225KUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
08053C225K4Z2A
תיאור
CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
08053C225K4Z2A דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
סיומת רכה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
קיבוליות
סוג ההרכבה
טולרנס
±10%