1206GC102KAT1A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-2956-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-2956-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-2956-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1206GC102KAT1A
תיאור
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1206GC102KAT1A דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±10%