12101C475K4Z2A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAF32LR72A475KUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KAF32LR72A475KUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KAF32LR72A475KUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
12101C475K4Z2A
תיאור
CAP CER 4.7UF 100V X7R 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1210 (3225 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
טולרנס
±10%