1812HC222KAT1A\SB
מק"ט מוצר של DigiKey
1812HC222KAT1A\SB-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1812HC222KAT1A\SB
תיאור
CAP CER 2200PF 3KV X7R 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF ±10% ‎3000V (3kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1812HC222KAT1A\SB דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
טולרנס
±10%