BP0805A2160ASTR
מק"ט מוצר של DigiKey
478-12190-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-12190-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-12190-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BP0805A2160ASTR
תיאור
RF FILTER BAND PASS 2.16GHZ 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.16GHz תדר מעביר פס תדרים מסנני RF (תדר רדיו) 400MHz רוחב-פס 0.85dB 0805 (2012 מטרי), 4 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BP0805A2160ASTR דגמים
קטגוריה
סוג מסנן
מעביר פס תדרים
יצרן
KYOCERA AVX
הפסדי תחיבה
0.85dB
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי), 4 פדי PC
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.080‏ אינץ' x‏ רוחב 0.061‏ אינץ' (2.03 מ"מ x‏ 1.55‏ מ"מ)
תדר
2.16GHz
גובה (מקס')
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
רוחב פס
400MHz