CB052E0105KBC
מק"ט מוצר של DigiKey
478-11602-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-11602-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-11602-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CB052E0105KBC
תיאור
CAP FILM 1UF 10% 100VDC SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF קבלי ציפוי 63V 100V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת - מגובב SMDלא סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CB052E0105KBC דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.283‏ אינץ' x‏ רוחב 0.240‏ אינץ' (7.20 מ"מ x‏ 6.10‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.224‏ אינץ' (5.70‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
סיומת
פדי הלחמה
מתח נקוב - AC
63V
יישומים
שימוש כללי
מתח נקוב - DC
100V