CX2016DB16000D0WZRC1
מק"ט מוצר של DigiKey
478-CX2016DB16000D0WZRC1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-CX2016DB16000D0WZRC1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-CX2016DB16000D0WZRC1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX2016DB16000D0WZRC1
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±25ppm גבישים 8pF 200 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CX2016DB16000D0WZRC1 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
200 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 75°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±40ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±25ppm