CX2016SA16000D0MLRG1
מק"ט מוצר של DigiKey
478-CX2016SA16000D0MLRG1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-CX2016SA16000D0MLRG1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-CX2016SA16000D0MLRG1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX2016SA16000D0MLRG1
תיאור
2.0MM X 1.6MM CRYSTAL 16MHZ 8PF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±40ppm גבישים 8pF 200 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CX2016SA16000D0MLRG1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
200 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±40ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±40ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF