CX3225FB24000D0FZZH1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 185
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
ECS Inc.
קיים במלאי: 1,866
גיליון נתונים
מוצר חדש
24 MHz ±10ppm גבישים 8pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CX3225FB24000D0FZZH1
מק"ט מוצר של DigiKey
478-CX3225FB24000D0FZZH1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-CX3225FB24000D0FZZH1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-CX3225FB24000D0FZZH1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX3225FB24000D0FZZH1
תיאור
3.2MM X 2.5MM 24MHZ 8PF, +/-10PP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm