CX3225SA25000H0HSSC1
מק"ט מוצר של DigiKey
478-CX3225SA25000H0HSSC1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-CX3225SA25000H0HSSC1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-CX3225SA25000H0HSSC1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX3225SA25000H0HSSC1
תיאור
XTAL/3.2X2.5MM/25MHZ/12PF/+-20PP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±20ppm גבישים 12pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
25 MHz
מארז‏ / תיבה
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±20ppm