CX3225SB12000H0FLJCC
מק"ט מוצר של DigiKey
478-CX3225SB12000H0FLJCCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-CX3225SB12000H0FLJCCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-CX3225SB12000H0FLJCCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX3225SB12000H0FLJCC
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
תיאור מפורט
12 MHz ±10ppm גבישים 12pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CX3225SB12000H0FLJCC דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±10ppm