CX3225SB16000D0GZJC1
מק"ט מוצר של DigiKey
478-CX3225SB16000D0GZJC1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-CX3225SB16000D0GZJC1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-CX3225SB16000D0GZJC1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX3225SB16000D0GZJC1
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
16 MHz ±15ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CX3225SB16000D0GZJC1 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 75°C
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±15ppm