CX3225SB25000D0FLJCC
מק"ט מוצר של DigiKey
478-CX3225SB25000D0FLJCCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-CX3225SB25000D0FLJCCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-CX3225SB25000D0FLJCCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX3225SB25000D0FLJCC
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±10ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±10ppm