FE52GF8Q0107KB
מק"ט מוצר של DigiKey
478-FE52GF8Q0107KB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FE52GF8Q0107KB
תיאור
FILM CAPACITORS 600V 100UF 10% E
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF קבלי ציפוי 600V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי - 4 מוליכים‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 2.264‏ אינץ' x‏ רוחב 1.378‏ אינץ' (57.50 מ"מ x‏ 35.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
2.394‏ אינץ' (60.80‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
2.067‏ אינץ' (52.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
600V
יישומים
DC Link
חומר דיאלקטרי
מאפיינים
ESR נמוך
ESR (התנגדות טורית שקולה)
3 mOhms