KAM05AR71H102KH
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAM05AR71H102KHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KAM05AR71H102KHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KAM05AR71H102KHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAM05AR71H102KH
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KAM05AR71H102KH דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±10%