KAM15ACG2A331JT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAM15ACG2A331JTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KAM15ACG2A331JTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KAM15ACG2A331JTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAM15ACG2A331JT
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KAM15ACG2A331JT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%