KAM15AR71H104JT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAM15AR71H104JTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KAM15AR71H104JTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KAM15AR71H104JTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAM15AR71H104JT
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KAM15AR71H104JT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%