KAM32LCG2J333JU
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAM32LCG2J333JUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KAM32LCG2J333JUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KAM32LCG2J333JUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAM32LCG2J333JU
תיאור
1210 630V C0G 33 NF 5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.033 µF ±5% 630V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1210 (3225 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
טולרנס
±5%