KC2520Z25.0000C15XXK
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KC2520Z25.0000C15XXKTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KC2520Z25.0000C15XXKCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KC2520Z25.0000C15XXKDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KC2520Z25.0000C15XXK
תיאור
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±30ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
7.3mA