KC2520Z32.0000C15XXK
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KC2520Z32.0000C15XXKTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KC2520Z32.0000C15XXKCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KC2520Z32.0000C15XXKDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KC2520Z32.0000C15XXK
תיאור
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KC2520Z32.0000C15XXK דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±30ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
8mA