KC2520Z60.0000C15XXK
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KC2520Z60.0000C15XXKTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KC2520Z60.0000C15XXKCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KC2520Z60.0000C15XXKDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KC2520Z60.0000C15XXK
תיאור
XTAL OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
תיאור מפורט
60 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
KC2520Z60.0000C15XXK דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±30ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - הספקה (מקס')
8.5mA