KC5032K50.0000C1GE00
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KC5032K50.0000C1GE00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KC5032K50.0000C1GE00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KC5032K50.0000C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KC5032K50.0000C1GE00
תיאור
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.6V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.6V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
11mA