KGK42HR73H102KY2B
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGK42HR73H102KY2BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGK42HR73H102KY2BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGK42HR73H102KY2BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGK42HR73H102KY2B
תיאור
CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1808 (4520 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%