KGM05ACG1H100JH
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM05ACG1H100JHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM05ACG1H100JHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM05ACG1H100JHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM05ACG1H100JH
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
תיאור מפורט
10 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM05ACG1H100JH דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±5%