KGM15ACG2A331FT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15ACG2A331FTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM15ACG2A331FTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM15ACG2A331FTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15ACG2A331FT
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KGM15ACG2A331FT דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.032‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.81‏ מ"מ)
טולרנס
±1%