KGM15AR71E103KT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15AR71E103KTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM15AR71E103KTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM15AR71E103KTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15AR71E103KT
תיאור
CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM15AR71E103KT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%