KGM15AR71H102JT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15AR71H102JTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM15AR71H102JTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM15AR71H102JTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15AR71H102JT
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM15AR71H102JT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%