KGM15AR71H472JT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15AR71H472JTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM15AR71H472JTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM15AR71H472JTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15AR71H472JT
תיאור
CAP CER 4700PF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4700 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM15AR71H472JT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%