KGM15AR72A331KT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15AR72A331KTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM15AR72A331KTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM15AR72A331KTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15AR72A331KT
תיאור
CAP CER 330PF 100V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM15AR72A331KT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%