KGM15BR71E104JT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15BR71E104JTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM15BR71E104JTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM15BR71E104JTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15BR71E104JT
תיאור
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM15BR71E104JT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%