KGM15BR71H104JM
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15BR71H104JMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM15BR71H104JMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM15BR71H104JMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15BR71H104JM
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM15BR71H104JM דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%