KGM15BR72D331KT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15BR72D331KTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM15BR72D331KTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM15BR72D331KTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15BR72D331KT
תיאור
CAP CER 330PF 200V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±10% 200V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM15BR72D331KT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%