KGM21AR51V474KU
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21AR51V474KUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM21AR51V474KUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM21AR51V474KUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21AR51V474KU
תיאור
CAP CER 0.47UF 35V X5R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 35V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KGM21AR51V474KU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.01 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%