KGM21AR71H474JU
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21AR71H474JUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM21AR71H474JUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM21AR71H474JUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21AR71H474JU
תיאור
CAP CER 0.47UF 50V X7R 0805
תיאור מפורט
0.47 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM21AR71H474JU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.01 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±5%