KGM21AR72A474KU
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21AR72A474KUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM21AR72A474KUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM21AR72A474KUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21AR72A474KU
תיאור
CAP CER 0.47UF 100V X7R 0805
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM21AR72A474KU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%