KGM21BCG2A100FM זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 3,990
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
10 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
KGM21BCG2A100FM
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21BCG2A100FMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21BCG2A100FM
תיאור
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
KGM21BCG2A100FM דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±1%