KGM21BCG2A101FT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21BCG2A101FTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM21BCG2A101FTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM21BCG2A101FTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21BCG2A101FT
תיאור
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM21BCG2A101FT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±1%