KGM21NR71H102KT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21NR71H102KTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM21NR71H102KTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM21NR71H102KTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21NR71H102KT
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM21NR71H102KT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%