KGM21NR72D102JT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21NR72D102JTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM21NR72D102JTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM21NR72D102JTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21NR72D102JT
תיאור
CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 200V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
KGM21NR72D102JT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±5%