KGM31BCG2D101FT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM31BCG2D101FTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM31BCG2D101FTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM31BCG2D101FTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM31BCG2D101FT
תיאור
CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 1206
תיאור מפורט
100 pF ±1% 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KGM31BCG2D101FT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±1%