LD031C331KAB2A\500
מק"ט מוצר של DigiKey
478-LD031C331KAB2A\500TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD031C331KAB2A\500
תיאור
CAP CER 330PF 100V X7R 0603
תיאור מפורט
330 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LD031C331KAB2A\500 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.032‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.81‏ מ"מ)
טולרנס
±10%