LD035C104JAB2A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה X7R 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LD035C104JAB2A דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי) |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.032 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.81 מ"מ) |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.035 אינץ' (0.90 מ"מ) |