MC2520Z24.5760C19XSH
מק"ט מוצר של DigiKey
478-MC2520Z24.5760C19XSHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-MC2520Z24.5760C19XSHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-MC2520Z24.5760C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC2520Z24.5760C19XSH
תיאור
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.576 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±30ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
7.3mA