RPA0300T0050JNBK
מק"ט מוצר של DigiKey
478-7039-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RPA0300T0050JNBK
תיאור
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 20W
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RF IC מודול הספק 0Hz ~ 6GHz
קטגוריה
פונקציה
מודול הספק
יצרן
KYOCERA AVX
תדר
0Hz ~ 6GHz