RPF1013471M035K
מק"ט מוצר של DigiKey
478-RPF1013471M035KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-RPF1013471M035KTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RPF1013471M035K
תיאור
CAP ALUM POLY 470UF 20% 35V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 22mOhm 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
יצרן
KYOCERA AVX
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
2.8 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
470 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
35 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
22mOhm