SR152A220GARTR2
מק"ט מוצר של DigiKey
SR152A220GARTR2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR152A220GARTR2
תיאור
CAP CER 22PF 200V NP0 RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 pF ±2% 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.150‏ אינץ' x‏ רוחב 0.100‏ אינץ' (3.81 מ"מ x‏ 2.54‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ)
טולרנס
±2%