SR211C105KAR
מק"ט מוצר של DigiKey
478-4473-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR211C105KAR
תיאור
CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SR211C105KAR דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.200‏ אינץ' x‏ רוחב 0.125‏ אינץ' (5.08 מ"מ x‏ 3.18‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ)
טולרנס
±10%